امروز: 9 دسامبر, 2023
لباس-خواب-16

لباس خواب های فانتزی

لباس خواب ها معمولا دسته ای از لباس ها هستند که راحتی زنانه ای هستند که معمولا برای راحت بودن هنگام خواب از پارچه های گشاد و بلند استفاده میشود این لباس ها که معمولا پارچه های ساتن و گیپور و حریر تولید میشوند معمولا به گونه ای تولید می شوند که برای همسر تحریک کننده و جذاب باشند. به همین دلیل است  که بیشتر این لباس خواب دارای پاچه کم و توری بدن نما هستند و یا از چرم های براق استفاده می کنند از انواع دیگر لباس خواب ها محبوب میتوان از خواب های فانتزی ، کاستوم فانتزی و لباس زیر فانتزی نام برد که دارای انواع مختلفی نیز هستند. با ما در سایت بافیلو مگ همراه باشید.

لباس-خواب-فانتزی1

لباس-خواب-فانتزی2

لباس-خواب-3

قطعا یکی از عوامل مهم انتخاب لباس جنس مرغوب آن ها است بهتر است لباس خواب ها از جنس الیاف طبیعی استفاده شده باشند و هرچه الیاف مصنوعی و پلاستیکی به کار رفته در آنها کمتر باشد احتمال بروز بیماری و عوارض پوستي در ان ها بسیار کاهش می یابد و باعث میشود که شما علاوه بر اینکه یک خواب آرام و دلپذیر داشته باشید همزمان بسیار جذاب و دلربا نیز به نظر برسید.

مطالب مرتبط: شورت های عروسکی مردانه

این لباس ها معمولا دارای تیکه ها و سایز های متنوعی هستند و میتوان آنها را در از سایزهای اسمال تا بیگ سایز یافت. اصلی ترین اجزا لباس خواب فانتزی را میتوان  شورت فانتزی ، سوتین فانتزی ، بیکینی فانتزی و هارنس و لباس های یکسره لاتکس با جوراب فانتزی شیشه ای و زنبوری دانست.  شما میتوانید انواع لباس خواب های ساده و لباس خواب های فانتزی و شورت و سوتین را به راحتی در تنوع بسیار بالا از سایت بافیلو خریداری نمایید.

لباس-خوااب4

لباس-خواب-5

لباس-خواب6

لباس-خواب8

لباس-خواب-10

لباس-خواب-11

لباس-خواب-12

لباس-خواب-13

لباس-خواب-14

لباس-خواب-15

لباش-خواب9

لباس-خواب3

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *