امروز:24 مه, 2024
سایه چشم شاین و براق با انواع مدل های آن

سایه چشم شاین و براق با انواع مدل های آن

سایه چشم شاین و براق روی پلک‌ها، استخوان ابرو و گوشه چشم‌ها زده می‌شود. سایه‌های شاین حاوی ذرات کوچکی هستند که نور را منعکس می‌کنند. بهترین روش آرایش شاین و نمونه های زیبای آن را ببینید.
مدل‌های مختلف سایه چشم شاین و براق
مجله بافیلو | سرویس آرایش و زیبایی چشم از اجزای اصلی صورت است؛ به همین خاطر، سایه زدن یکی از مهم‌ترین قسمت‌های آرایش کردن محسوب می‌شود. پس اگر که می‌خواهید چشمان شما زیبا و فوق العاده به نظر بیاید، در انتخاب مدل سایه چشم خود دقت کنید. سایه چشم شاین و براق یکی از آٰرایش‌های زیبا و خاصی است که می تواند زیبایی چشمان شما را دوچندان کند.

سایه چشم شاین و براق

هنگامی که می‌خواهید آرایش چشمان شما با شکوه‌تر و مجلسی تر به نظر بیاید، می‌توانید از سایه‌های شاین و براق استفاده کنید. سایه چشم شاین و براق باعث می‌شود تا چشمان شما فوق‌العاده به نظر برسند، مخصوصا زمانی که نور کمی وجود داشته باشد، این سایه ها بعنوان آرایش چشم مخصوص شب معجزه می‌کنند. شما می‌توانید در هر سنی از سایه‌های براق استفاده کنید. سایه‌های براق معمولا برای برجسته کردن چشم استفاده می‌شوند. این سایه‌ها در انواع رنگ‌ها از جمله رنگ‌های گرم، سرد، تیره و روشن وجود دارند که می‌توانید با توجه به سلیقه، مناسبت، رنگ لباس و رنگ پوست خود از آن‌ها استفاده کنید.

اگر می‌خواهید به مجلسی بروید و دوست دارید منحصر به فرد به نظر بیایید، از سایه‌های براق استفاده کنید. نکته مهمی که برای زدن سایه باید آن را در نظر گرفت این است که از رنگ‌های تیره در قسمت انتهایی چشم استفاده کنید و در قسمت میانی از سایه‌های روشن و شاین استفاده کنید. هنگام زدن هر رنگ سایه از یک شت تمیز استفاده کنید و در آخر با یک شت تمیز دیگر مرز بین رنگ‌ها را از بین ببرید.

 سایه چشم شاین و براق


مدل‌های مختلف سایه چشم شاین و براق| بهترین روش آرایش شاین| آرایش صورت و نحوه ست کردن آرایش صورت با لباس


مدل‌های مختلف سایه چشم شاین و براق| بهترین روش آرایش شاین| آرایش صورت و نحوه ست کردن آرایش صورت با لباس


مدل‌های مختلف سایه چشم شاین


 

اگر بخواهیم بررسی مقایسه‌ای بین سایه‌های شاین و مات داشته باشیم، به طور خلاصه باید به این موارد اشاره کنیم:
سایه‌های شاین سایه‌های مات
آرایش مجلسی آرایش طبیعی
مناسب مراسمی که نور زیادی در آن‌ها وجود دارد مناسب هنگامی که می‌خواهید عکاسی با فلش بگیرید
دامنه رنگ‌های بیشتری دارد رنگ‌دانه‌های بهتری دارد
ترکیب آن با سایر رنگ‌ها آسان است ترکیب آن با سایر رنگ‌ها سخت است
برای مراسم‌هایی که در شب و غروب برگزار می‌شوند برای مراسم‌هایی که در روز انجام می‌شوند
آرایش شاین و براق

بهترین روش آرایش شاین و براق

تاریخچه آرایش شاین به دهه هفتاد میلادی برمی‌گردد. در آن زمان در مجالس رقص و شادی از لباس‌ها و آرایش‌های براق استفاده می‌کردند. حالا بعد از گذشت چند دهه آرایش شاین و براق دوباره مورد توجه قرار گرفته است. معمولا خانم‌ها به آرایش‌های شاین علاقه فراوان دارند و برق زدن چشمان و گونه‌ها برای آن‌ها جذاب است. هنگامی که می‌خواهید آرایش شاین داشته باشید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر پیش از حد و اشتباه از شاین استفاده کنید ممکن است تأثیر منفی را در چهره‌تان شاهد باشید.
هنگامی که از شاین روی پوستتان استفاده می‌کنید، به دلیل وجود موادی که باعث براق شدن پوست شما می‌شوند، روزنه‌های پوست شما بسته می‌شود. پس بهتر است که بعد از پاک کردن آرایشتان از ماسک تمیز‌کننده مناسب برای از بین بردن آن‌ها استفاده کنید.

 بهترین روش آرایش شاین


 آرایش شاین و براق


مدل‌های آرایش شاین


سایه چشم شاین و براق و آرایش شاین

چگونه آرایش و لباس خود را ست کنید؟

وجود هارمونی در آرایش صورت و لباس بسیار مهم است. شاید با خود بگویید که این مسئله ی چندان مهمی نیست، اما لازم است یاد آور شویم که وجود هماهنگی در آرایش صورت شما و لباستان باعث می‌شود با شکوه‌تر به نظر بیایید. یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای این کار، ست کردن رنگ سایه، رژ گونه و یا رژ لب با رنگ لباستان است. برای مثال هنگامی که لباس نقره‌ای براق بر تن کرده‌اید می‌توانید از سایه براق برای چشم‌هایتان استفاده کنید و یا هنگامی که لباس مشکی شب بر تن کرده‌اید یکی از گزینه‌های مناسب برای ایجاد هارمونی بین لباستان و آرایشتان، استفاده از سایه‌های دودی و نقره ای است. آموزش ۱۰ مدل آرایش چشم اسموکی جذاب و فریبنده زیباترین نمونه های آرایش چشم شب متناسب با لباس تیره را به شما نشان می‌دهد.
در ادامه چند نمونه آرایش هماهنگ و ست با لباس را می‌بینیم.

 نحوه ست کردن آرایش صورت و آرایش صورت با لباس


ست کردن آرایش صورت و آرایش صورت با لباس


ست کردن آرایش صورت و لبای مجلسی

شما کاربر گرامی بافیلو در قسمت نظرات و پرسش‌ها نیز می‌توانید دیدگاه‌ها و تجربیاتتان را در اختیار ما و دیگر مخاطبان قرار دهید.

ممنون که همراه ما بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *