امروز: 6 ژوئن, 2023
راهنمای خرید شورت بارداری

راهنمای خرید شورت بارداری

بارداری دوران زیبا و هیجان انگیزی در زندگی یک زن است، اما همچنین می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص در مورد لباس. همانطور که بدن شما تغییر می کند و رشد می کند، ممکن است متوجه شوید که لباس زیر معمولی شما دیگر به اندازه کافی راحت یا حمایت کننده نیست. این جایی است که شورت بارداری وارد می شود. این لباس های زیر تخصصی به گونه ای طراحی شده اند که اندام در حال تغییر شما را در خود جای دهند و راحتی و پشتیبانی مورد نیاز شما را در دوران بارداری فراهم کنند.

شما در هر مکان و هر زمانی می توانید به سایت بافیلو مراجعه کنید و انواع سوتین و لباس راحتی و جوراب شلواری را با تنوع بسیار بالا در کنار هم مشاهده کنید و بر حسب سلیقه خود دست به انتخاب بزنید و بتوانید انهارا با مناسبترین قیمت خریداری نمایید. با مقالات بافیلو مگ همراه باشید.

 

راهنمای خرید شورت بارداری
در شورت بارداری به دنبال چه چیزی باشید

هنگام خرید شورت بارداری، چند فاکتور کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:
حمایت: بدن شما در دوران بارداری به سرعت در حال تغییر است و لباس زیر شما نیاز به حمایت کافی برای راحت نگه داشتن شما دارد. به دنبال شورتک با کمربند پهن و نگهدارنده باشید که به راحتی بالای برآمدگی کودک شما قرار گیرد. این به جلوگیری از فرورفتن یا غلتیدن شورتک کمک می‌کند، که می‌تواند هم ناراحت‌کننده و هم ناخوشایند باشد.
راحتی: بارداری می تواند به اندازه کافی ناراحت کننده باشد بدون اینکه لباس زیر ناراحت کننده به ترکیب اضافه شود. به دنبال شورت های ساخته شده از پارچه های نرم و قابل تنفس باشید که در برابر پوست شما احساس ملایمت داشته باشند. از هر چیزی که درزهای خارش دار یا تحریک کننده دارد خودداری کنید، زیرا می توانند روی پوست شما ساییده شوند و باعث ناراحتی شوند.
کشش: همانطور که بدن شما در طول بارداری رشد می کند و تغییر می کند، لباس زیر شما باید بتواند کشش و سازگاری با شما داشته باشد. به دنبال شورت های ساخته شده از مواد کشسان و منعطف باشید که با بدن شما حرکت می کند و با شکل در حال تغییر شما سازگار است.
پوشش: بسته به ترجیحات شخصی و مرحله بارداری خود، ممکن است پوشش کم و بیش در لباس زیر خود را ترجیح دهید. برخی از خانم ها شورتهای کوتاه یا شورتهای پوشاننده کامل را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر شورتهای شورتی یا شیک را ترجیح می دهند. سبکی را انتخاب کنید که برای شما احساس راحتی و حمایت کند.
سبک: فقط به این دلیل که باردار هستید به این معنی نیست که باید استایل خود را قربانی کنید! شورت های بارداری در مدل های مختلفی از شورت های ساده گرفته تا شورتهای توری عرضه می شوند. سبکی را انتخاب کنید که به شما احساس اعتماد به نفس و زیبایی می دهد.
نحوه انتخاب سایز مناسب
انتخاب سایز مناسب شورت بارداری هم برای راحتی و هم برای حمایت بسیار مهم است. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:
خودتان را اندازه بگیرید: برای تعیین اندازه خود، یک متر نواری بردارید و تمام قسمت باسن خود را اندازه بگیرید. این به شما اندازه گیری دقیقی می دهد تا هنگام انتخاب شورتتان از آن استفاده کنید.

راهنمای خرید شورت بارداری

نمودار سایز را بررسی کنید: پس از اندازه گیری لگن، نمودار سایز مارک مورد علاقه خود را بررسی کنید. شورتهای بارداری اغلب در اندازه هایی هستند که با سایز قبل از بارداری شما مطابقت دارند، اما ممکن است مرحله فعلی شما را نیز در نظر بگیرند.
 سایز بالا را در نظر بگیرید: همانطور که بدن شما در دوران بارداری تغییر می کند و رشد می کند، ممکن است متوجه شوید که باید سایز لباس زیر خود را بزرگ کنید. این به ویژه در مراحل بعدی بارداری، زمانی که شکم شما بزرگتر و ناراحت کننده تر است، صادق است. اگر بین اندازه ها هستید، برای حداکثر راحتی، سایز بزرگتر را خریداری کنید.
بهترین سبک ها برای مراحل مختلف بارداری
نوع شورت بارداری که برای شما مناسب است ممکن است با پیشرفت بارداری تغییر کند. در اینجا نکاتی در مورد اینکه چه سبک هایی را در مراحل مختلف باید جستجو کنید آورده شده است:
اوایل بارداری: در مراحل اولیه بارداری، ممکن است هنوز نیازی به سرمایه گذاری روی شورتهای مخصوص بارداری نداشته باشید. با این حال، ممکن است متوجه شوید که لباس زیر معمولی شما دیگر راحت نیست، به خصوص اگر نفخ یا حساسیت در شکم خود را تجربه کنید. به دنبال شورت هایی با کمربند کشیده و طراحی راحت و پوشاننده باشید.
اواسط بارداری: همانطور که شکم شما بزرگ می شود و بدن شما تغییر می کند، می خواهید روی شورتهای بارداری سرمایه گذاری کنید که حمایت و پوشش بیشتری را ارائه می دهند. به دنبال شورتک با کمربند پهن و نگهدارنده باشید که به راحتی بالای شکم شما قرار گیرد.

مدل‌ها یا شورت‌های پسرانه گزینه‌ای عالی برای اواسط بارداری هستند، زیرا پوشش کامل و حمایتی را بدون احساس انقباض بیش از حد فراهم می‌کنند.

اواخر بارداری: در مراحل بعدی بارداری، بیش از هر چیز باید روی راحتی و حمایت تمرکز کنید. به دنبال شورت با کمر بلندی باشید که روی شکم شما امتداد می یابد، یا یک شورت بارداری با شکم بند تعبیه شده برای حداکثر پشتیبانی را امتحان کنید. شورتهای شورتی و سایر مدل‌های کوتاه ممکن است در این مرحله ناخوشایند شوند، بنابراین شورتهایی با پوشش کامل را انتخاب کنید که احساس امنیت و راحتی در شما ایجاد می‌کند.

پس از زایمان: پس از زایمان، بدن شما با بهبودی و سازگاری با زندگی با یک نوزاد جدید، به تغییر ادامه خواهد داد. به دنبال شورت های پس از زایمان باشید که فشار ملایمی برای حمایت از بدن در حال شفای شما ایجاد می کند. شورت های کمر بلند و شورت پسرانه گزینه بسیار خوبی هستند، زیرا می توانند حمایت بیشتری از عضلات شکم شما داشته باشند و به کاهش هر گونه ناراحتی یا درد کمک کنند.

راهنمای خرید شورت بارداری

بهترین مواد برای شورت بارداری

جنس شورت بارداری شما به اندازه استایل و تناسب آن مهم است. به دنبال شورت های ساخته شده از مواد نرم و قابل تنفس باشید که در برابر پوست شما لطیف باشد. پنبه یک گزینه عالی است، زیرا طبیعی، تنفس و مراقبت از آن آسان است. بامبو و مودال از دیگر مواد نرم و راحت هستند که باید در نظر بگیرید.

از موادی که خیلی سفت یا محدود کننده هستند مانند اسپندکس یا پلی استر خودداری کنید. این مواد ممکن است به اندازه کافی قابل تنفس نباشند و می توانند پوست شما را دچار چروک یا تحریک کنند.

نکاتی برای مراقبت از شورت بارداری

برای اینکه شورت بارداری خود را در شرایط عالی نگه دارید، نکات زیر را برای مراقبت دنبال کنید:

شستن با آب سرد: شورت حاملگی مانند همه لباس های زیر ظریف باید در آب سرد شسته شود تا از چروک شدن یا آسیب دیدن پارچه جلوگیری شود.

از شوینده ملایم استفاده کنید: شوینده ملایم و بدون عطری را انتخاب کنید که پوست شما را تحریک نکند و به پارچه آسیب نرساند.

از خشک کن دوری کنید: برای جلوگیری از چروک شدن و آسیب دیدن، به جای استفاده از خشک کن، شورت بارداری خود را برای خشک کردن آویزان کنید.

خرید چند قلو را در نظر بگیرید: بسته به اینکه چند جفت شورت بارداری دارید، ممکن است نیاز به شستشوی مکرر آنها داشته باشید. برای اطمینان از اینکه همیشه یک جفت تازه و تمیز در دسترس دارید، خرید چندتایی را در نظر بگیرید.

حرف آخر

شورت بارداری یکی از وسایل ضروری برای کمد لباس هر خانم باردار است. با تناسب، سبک و متریال مناسب، آنها می توانند راحتی و پشتیبانی لازم را برای داشتن بهترین احساس در طول بارداری و بعد از آن فراهم کنند. از این راهنما استفاده کنید تا به شما کمک کند بهترین شورت بارداری را برای اندام در حال تغییر خود انتخاب کنید و تا زمانی که تناسب مناسب را پیدا نکردید از آزمایش با مدل ها و مارک های مختلف نترسید.

 

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *