امروز:20 آوریل, 2024

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، احتمالاً کودک شما  در مرحله  رشد قرار دارد، با این نیت که کودک شما می خواهد یک جهش بزرگ در راستای استفاده از توالت را داشته باشد یا در شرف انجام آن است. اولین استفاد مستقل کودک از توالت، برای والدین بسیار خوشحال کننده است، اما رسیدن به آنجا مستلزم زمان و تلاش است. امروزه شورت های آموزشی به بازار عرضه شده اند که یاد دادن توالت کردن را به کودکان به راحتی آموزش دهید اما باید در مورد این مسئله کمی اطلاع داشته باشید. در این مقاله از سایت بافیلو به بررسی بهترین شورت های آموزشی کودک خواهیم پرداخت.

انواع شورت های آموزشی کودک

شورت های آموزشی نوعی از شورت ها هستند که بعد از پوشک و قبل از شورت های معمولی برای کودکان بین پوشک و لباس زیر پارچه ای هستند. اگر چه آنها بافتی  پارچه مانند برای تقلید از لباس های زیر معمولی دارند، اما از مواد جذاب تری ساخته شده اند تا قبل از اینکه کودک توالت استفاده کند آنها نه تنها به  کودکان نوپا کمک می کنند تا از یک چیز به چیز دیگر منتقل شوند، بلکه تطبیق تدریجی با لباس های مستقل را نیز تشویق می کنند.

شورت های آموزشی کودک قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند بنابراین می توانید در صورت کثیف شدن آنها را در ماشین لباسشویی آن ها را بشویید همچنین دارای یک نوار الاستیک راحت  هستند که  کودک شما را راحت نگه می دارد! در ادامه به بررسی بیشتر انواع این شورت ها خواهیم پرداخت.

شورت آموزشی کودک اسکیچلز (Skhls)

اگر فرزند شما دیگر از پوشک استفاده نکند اما در نیمه های شب برای دستشویی کردن بلند نمی شود، به احتمال زیاد یک شورت آموزشی می خواهد تا بتواند هرگونه دستشویی شبانه را تحمل کند. شورت آموزش اسکیچیر برای شما از بهترین شورت های آموزشی کودک در بازار است. شورت آموزشی نازک و جاذب اسکیچلز، مورد علاقه والدینی است که دریافتند شورت های تمرین یک بار مصرف برای آموزش استفاده از توالت به کودکان به اندازه کافی موثر نیستند.

در حالی که این مدل ها در اندازه های 2T تا 6T در دسترس هستند، برخی از والدین خاطرنشان کردند که اگر کودک شما بین اندازه ها باشد، بهتر است اندازه کوچک تر را انتخاب کنید، زیرا این شورت های آموزشی دارای سوراخ های جادار پا هستند. این شورت آموزشی با طرح های زیبای آن ثابت می کند که حتی لباس زیر نیز می تواند جذاب باشد.

بیشتر بخوانید: سوتین برای دوران بارداری

شورت آموزشی کودک بیبی شارک (Baby Shark)

یکی از زیبا ترین و بهترین شورت های آموزشی کودک، شورت های بیبی شارک هستند که در بسته 7 عددی در بازار موجود هستند این شورت ها با داشتن جنس پنبه ای و کمربند کشسان ، احساس راحتی و آرامش را  به کودک شما در طول روز خواهد داد. با شورت آموزشی بیبی شارک، کودک خود را برای رفتن به توالت آماده کنید. این مجموعه شامل هفت جفت شورت آموزشی با نمودار آموزشی برای تمرین توالت رفتن کودک برای این که بدانید فرزندتان چقدر پیشرفت داشته است.

این ست برای آموزش فرزندتان یکی از بهترین شورت های آموزشی در بازار است.

شورت آموزشی کودک سسامی استریت (Sesame Street)

اگر از شروع فرایند توالت رفتن کودک خود ناراضی هستید شورت های آموزشی کودک سسامی استریت به شما کمک می کند انگیزه کودکانتان را برای به تنهایی دستشویی رفتن بالا ببرید. این بسته با 7 شورت آموزشی سسامی استریت، پوشش حوادث جزئی را فراهم می کند و در عین حال به کودکتان در آموزش دیدن کمک می کند تا در آینده بتوانید لباس زیر معمولی کودک را به او بپوشانید

چه زمانی باید از شورت های آموزشی استفاده کنیم؟

بهترین زمان استفاده از شورت های آموزشی زمانی است که کودک بر روی مثانه خود کنترل داشته باشد تا بتواند به خوبی و خود خواسته آن را تخلیه کند و تا چند ساعت خودش را خیس نکند این سن زمانی است که کودک بتواند به راحتی اشیا را بلند کند و بدون کمک دیگران راه برود.

کلام آخر

استفاده از شورت های آموزشی کودک یکی از آسان ترین راه ها برای آموزش دستشویی رفتن به کودکان است اگر شما هم به دنبال خرید لباس زیر بچگانه هستید می توانید آن را براحتی از سایت بافیلو خریداری کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *