امروز:22 ژوئن, 2024
تفاوت سوتین فنردار و بدون فنر

تفاوت سوتین فنردار و بدون فنر

سوتین ها در انواع اقسام مختلفی تولید می شوند و هر کدام مدل های متفاوتی دارند. طراحی این سوتین ها به گونه ای است که هر کدام برای مدل خاصی از سینه تولید شده اند و برای پوشیدن در زیر لباس های متفاوتی مناسب هستند.

این سوتین ها شامل انواع مختلفی از جمله سوتین های فنردار، اسفنجی، جکدار و بدون فنر هستند. در این مقاله به بررسی سوتین فنردار و بدون فنر و تفاوت این دو خواهیم پرداخت. برای اطلاعات بیشتر با بافیلو مگ همراه باشید. شما می توانید انواع لباس زیر از جمله شورت، گن، لباس خواب و ست لباس زیر را از فروشگاه بافیلو تهیه نمایید.

سوتین فنردار چیست؟

سوتین فنردار چیست و چه مزیتی دارد؟ سوتین فنر دار از جمله لباس زیر های رایج در بین بانوان است که دارای کاپ های مختلفی از جمله کاپ های جکدار و یا اسفنجی است. فنر این دسته از سوتین ها در زیر کاپ ها گذاشته شده و جنس آن می تواند فلزی و یا پلاستیکی باشد که جنس پلاستیکی آن نسبت به فلزی مزایای بسیاری دارد. این سوتین ها بیشتر توسط بانوانی که سینه های افتاده ای دارند و به دنبال لیفت کردن و بالا بردن سینه های خود هستند، مورد استفاده قرار می گیرند.

سوتین های فنردار جکدار برای بانوانی که سینه های کوچک دارند مناسب است و می توانند برای بزرگ تر و حجیم تر نشان دادن سینه های خود از آن استفاده کنند. البته انواع مدل لباس زیر زنانه فنردار دیگر، فانتزی و توری هستند که علاوه بر لیفت کردن سینه ها می توانند ظاهری زیبا و جذاب به شما ببخشند. 

انواع سوتین فنردار کدامند؟

انواع سوتین فنردار کدامند؟

سوتین های فنردار در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند که در زیر به برخی از پرطرفدارترین آن ها اشاره کرده ایم.

  • سوتین های فنردار کش پهن که در زیر فنر آن ها کشی پهن طراحی و دوخته شده است.
  • سوتین فنردار بدون اسفنج که در کاپ های آن اسفنج به کار رفته نشده است.
  • سوتین های فنردار با اسفنج که سبب لیفت شدن و گرد شدن سینه ها می شوند.
  • سوتین فنردار جکدار که علاوه بر لیفت سینه ها سبب حجیم و بزرگ تر دیده شدن سینه ها می شود.

سوتین بدون فنر چگونه است؟

سوتین های بدون فنر برخلاف سوتین های فنر دار بدون میله هستند و در زیر کاپ آن ها فقط به جای میله، کش های پهن به کار رفته شده. این دسته از لباس زیر ها بیشتر جنبه راحتی دارند و برای بانوانی که فشار فنر را نمی توانند تحمل کنند و یا نیازی به لیفت شدن سینه هایشان ندارند مناسب است. این سوتین ها به دلیل نداشتن فنر پوشش بیشتری به سینه ها می دهند و دوخت و دوز های بیشتری در آن ها وجود دارد.

انواع سوتین های بدون فنر کدامند؟

انواع سوتین های بدون فنر کدامند؟

سوتین های بدون فنر نیز در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. از جمله این سوتین ها می توان به سوتین فنرکشی اشاره کرد که این دسته از لباس زیر ها فاقد هرگونه فنر و میله در زیر کاپ های خود هستند و به جای آن از کش های پهن برای لیفت نگه داشتن سینه ها استفاده شده است.

تفاوت سوتین فنردار و بدون فنر در چیست؟

تفاوت های سوتین های فنردار و بدون فنر از نامشان پیداست. از تفاوت های بارز این سوتین می توان به فنر آن ها اشاره کرد. سوتین های فنردار در زیر کاپ هایشان دارای میله ای نیم دایره از جنس فلز و یا پلاستیک هستند که بیشتر برای سینه های افتاده مناسب است. اما هدف استفاده از سوتین های بدون فنر متفاوت است.

 این سوتین ها در زیر کاپ هایشان میله نیم دایره شکل ندارند و و فقط از کش برای فرم دهی سینه در آن ها استفاده شده. اکثر بانوانی که از از سوتین های بدون فنر استفاده می کنند نیازی به لیفت سینه ندارند و فقط به پوشش بیشتری در سینه های خود نیاز دارند. 

سخن آخر

در این مقاله به نقد و بررسی سوتین های فنردار و بدون فنر پرداخته و توضیحاتی در رابطه با آن ها دادیم. این سوتین ها دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام دارای یک سری ویژگی های منحصر به فرد هستند. تفاوت سوتین فنر دار و بدون فنر در وجود فنر آن ها در زیر کاپ بوده و هر کدام به شیوه ای متفاوت به سینه ها فرم دلخواه را می دهند. اگر شما هم تجربه استفاده از این دو سوتین را داشته اید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

انواع سوتین فنردار و بدون فنر را از کجا بخریم؟

برای داشتن خریدی مطمئن می توانید انواع لباس زیر از جمله سوتین، شورت و ست لباس زیر را از سایت معتبر بایلو خریداری نمایید.

معایب سوتین فنردار چیست؟

به طور کلی استفاده از سوتین فنردار معایب و مضرات خاصی نداشته و فقط از معایب آن می توان به فشار میله های آن در زیر سینه اشاره کرد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *