امروز:22 ژوئن, 2024
کاربرد سوتین فنردار

کاربرد سوتین فنردار

سوتین ها در انواع مختلفی تولید و در بازار عرضه می شوند. سوتین های فنردار نیز مدلی از لباس زیر هستند که استفاده از آن ها در بین بانوان بسیار رایج است. این سوتین ها حمایت و پشتیبانی لازم را از سینه ها می کنند و به سینه ها فرمی زیبا و جذاب می بخشند.

هر خانمی در کشوی لباس زیر خود باید سوتین فنر دار را دارا باشد تا بتواند آن را در زیر انواع لباس ها پوشیده و از مزایای آن بهره مند شوند. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با کاربرد سوتین فنردار، مزایای و معایب آن با مگ بافیلو همراه باشید.

سوتین فنردار چیست؟

سوتین فنر دار از جمله لباس زیر های رایج در بین بانوان است که دارای کاپ های مختلفی از جمله کاپ های جکدار و یا اسفنجی است. فنر این دسته از سوتین ها در زیر کاپ ها گذاشته شده و جنس آن می تواند فلزی و یا پلاستیکی باشد که جنس پلاستیکی آن نسبت به فلزی مزایای بسیاری دارد. این سوتین ها بیشتر توسط بانوانی که سینه های افتاده ای دارند و به دنبال لیفت کردن و بالا بردن سینه های خود هستند، مورد استفاده قرار می گیرند.

سوتین های فنردار جکدار برای بانوانی که سینه های کوچک دارند مناسب است و می توانند برای بزرگ تر و حجیم تر نشان دادن سینه های خود از آن استفاده کنند. البته دسته ای دیگر از این سوتین های فنردار، فانتزی و توری هستند که علاوه بر لیفت کردن سینه ها می توانند ظاهری زیبا و جذاب به شما ببخشند.

انواع سوتین فنردار کدامند؟

انواع سوتین فنردار کدامند؟

سوتین های فنردار انواع مدل لباس زیر زنانه هستند که در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند که در زیر به برخی از پرطرفدارترین آن ها اشاره کرده ایم.

  • سوتین های فنردار کش پهن که در زیر فنر آن ها کشی پهن طراحی و دوخته شده است.
  • سوتین فنردار بدون اسفنج که در کاپ های آن اسفنج به کار رفته نشده است.
  • سوتین های فنردار با اسفنج که سبب لیفت شدن و گرد شدن سینه ها می شوند.
  • سوتین فنردار جکدار که علاوه بر لیفت سینه ها سبب حجیم و بزرگ تر دیده شدن سینه ها می شود.

کاربرد سوتین فنردار چیست؟

سوتین فنردار از لباس زیر های رایج بین بانوان بوده که از انواع کاپ های مختلفی از جمله کاپ های جکدار و یا اسفنجی تولید شده است. این دسته از لباس زیر ها دارای میله هایی از جنس فلزی و یا پلاستیکی هستند و کاربرد های بسیاری برای بانوان به خصوص افرادی که سینه های بزرگ دارند داشته و می توانند برای لیفت و پشتیبانی از سینه های بزرگ و افتاده گزینه مناسبی باشند.

سوتین های فنردار نوع جکدار برای بانوانی مناسب هستند که سینه های کوچکی دارند و می خواهند حجم سینه ها و خط بین آن ها را عمیق تر نشان دهند. همچنین سوتین های فنردار با کاپ های توری و یا پارچه ای می توانند علاوه بر فرم دهی سینه ها جذابیت و زیبایی ظاهر را به بانوان ببخشند.

مزایای استفاده از سوتین های فنردار چیست؟

سوتین های فنردار می توانند برای سینه ها مزایای بسیاری به همراه داشته باشند. از جمله این مزایا می توان به موارد گفته شده در زیر اشاره کرد.

  • پشتیبانی و حمایت از سینه ها
  • کاهش فشار از روی گردن، کمر و سرشانه ها
  • سوتین های فنردار دارای طرح ها و مدل های مختلف هستند.
  • می توان با انواع لباس ها پوشید.
  • حفظ فرم سینه ها
  • سوتین های فنردار قابل تنظیم هستند.

سوتین فنردار بدون اسفنج چیست؟

سوتین های فنردار در انواع گوناگونی با کاپ های متفاوت تولید و عرضه می شوند. از کاپ های اسفنجی و جکدار گرفته تا کاپ های توری و پارچه ای. سوتین های فنردار بدون اسفنج، لباس زیر هایی هستند که کاپ های آن بدون اسفنج هستند و به جای اسفنج از کاپ های توری و یا پارچه ای در آن ها استفاده شده است. اما همچنان فنر زیر کاپ های آن موجود هستند و باعث فرمدهی سینه ها می شوند.

آیا سوتین فنردار مضر است؟

آیا سوتین فنردار مضر است؟

سوتین های فنردار می توانند علاوه بر مزایا معایبی نیز به همراه داشته باشند که بهتر است هنگام استفاده از این لباس زیر ها به معایب آن نیز توجه کنید. در زیر به برخی از معایب آن اشاره کرده ایم.

سوزش پوست با سوتین های فنردار

سوتین های فنردار ممکن است پس از استفاده طولانی مدت باعث سوزش و خارش پوست شوند. چرا که میله های فلزی موجود در زیر کاپ های آن و یا بند هایی که بر روی سرشانه و یا پشت سوتین قرار دارند به علت فشار زیاد و یا ضخامت بالا سبب قرمزی پوست و سوزش آن شوند.

تغییر شکل سینه ها با سوتین های فنردار

سوتین های فنردار اگر فشار زیادی را بر روی سینه ها وارد کنند با استفاده طولانی مدت سبب تغییر شکل سینه ها و در نهایت بد فرم شدن و یا حتی کوچک شدن آن ها می شوند.

سوتین های فنردار نامناسب برای سینه های کوچک

همانطور که گفته شد سوتین برخی از سوتین های فنردار ممکن است بدون کاپ های اسفنجی باشند و از پارچه و یا تور تولید شده باشند. این دسته از لباس زیر ها برای سینه های کوچک مناسب نیستند چون به آن ها فرم نمی دهند و سینه ها را حجیم تر نمی کنند.

سخن آخر

در این مقاله به بررسی سوتین های فنردار، انواع آن و کار های آن پرداخته و در رابطه با مزایا و معایب این سوتین توضیحات کاملی را ارائه کردیم. اگر شما هم تجربه استفاده از سوتین های فنردار را داشته و متوجه مزایا و معایب آن شده اید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *