7 دسامبر, 2021
تولید انواع لباس زنانه در کرج

تولیدی لباس زیر زنانه در کرج

تولیدی لباس زیر زنانه در کرج، کرج یکی از شهر های بزرگ در زمینه تولید است، و یکی از این حوضه ها تولید لباس زیر است که در کرج تولیدی های زیادی وجود دارد، تولیدی لباس زیر در کرج به شکلی است که به شهر های دیگر از کرج ارسال می شود.

انواع تولید لباس زیر زنانه در کرج

شورت های زنانه در مدل های مختلف توسط برند های متفاوت تولید می شود  و دارای کیفیت های مختلفی نیز هستند، به خاطر همین موضوع ما قصد داریم تا در این مقاله انواع شورت زنانه برای شما معرفی کنیم.

1 – سوتین بندی

سوتین های بندی در انواع مدل های مختلف تولید می شوند و از لباس های زیر زنان محسوب می شود. سوتین های بندی دارای مزایا و معایبی هستند برای مثال استفاده بیش از حد از سوتین باعث فشردگی سینه ها شده و در نهایت باعث ایجاد سرطان سینه در بانوان می شوند می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایا و معایب سوتین مقاله سوتین چیست ؟ را مطالعه کنید.

تولید انواع لباس زنانه در کرج

2 – سوتین ورزشی

سوتین ورزشی چیست ؟ سوتین های ورزشی یکی از لباس های راحتی بانوان است که برای ورزشی و پیاده روی و حرکات ورزشی طراحی شده است و در انواع مدل های مختلف توسط برند های معتبر دنیا تولید می شود، سوتین های ورزشی توسط محققان و طراحان حرفه ای طراحی می شود تا به هنگام ورزش به بدن اسیب نرساند و باعث ایجاد بیماری در بدن یا سینه ها نشود.

بانوان باید به هنگام ورزش از سوتین های ورزشی استفاده کنند چون اناتومی سینه زنان به شکلی طراحی شده است که پستان ها دارای هیچ اندام و عضله حمایتی نمی باشند و همین امر باعث می شود تا پستان ها به هنگام ورزشی به طرفین کشیده بشوند و به اطراف پرتاب شوند، و همین امر باعث می شود بیماری های جدی به وجود بیاید که یکی از ان ها می تواند سرطان سینه باشد.

3 – سوتین اسفنجی

سوتین های اسفنجی یا ابری یکی از سوتین هایی است که در بین بانوان از محبوبیت بالایی برخوردار است، ایم مدل سوتین سینه ها و پستان ها را خوش فرم نشان داده و از افتادگی سینه و پستان ها جلوگیری می کند و باعث می شود سینه ها به خود فرم گرفته و زیبا تر جلوه کنند، این مدل از سوتین ها در طولانی مدت آسیبی به پستان ها وارد نمی کند به خاطر بافت اسفنجی که دارد مناسب است.

سوتین برای جلوگیری از افتادگی سینه

4 – شورت پا دار Boyshorts

مدل شورت پادار علاوه بر مدل های زنانه در مدل های مردانه نیز تولید می شود ولی در مدل های زنانه از رنگ ها و پارچه لطیف تر استفاده می شود به در برخی موارد شورت های زنانه پادار بلند تر از شورت های پادار مردانه هستند.

استفاده از این مدل شورت ها در دوران قاعدگی ممنوع است و مناسب نیست.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه شورت زنانه مطلب انواع شورت زنانه را بخوانید.


5 – شورت کلاسیک Classic Briefs

این مدل شورت های دارای فاق بلندی هستند و اندام خصوصی زنان را به صورت کامل می پوشاند، این مدل شورت ها یکی از راحت ترین و بهترین شورت ها برای زنان هستند چون می تواند با هر مدل لباسی پوشیده شود می تواند خانه / اداره / مجلس و… باشد. و شورت کلاسیک از مزایایی که دارد برای استفاده روزمره و دوران قاعدگی بهترین انتخاب است.

تولید انواع لباس زنانه در کرج

6 – شورت گنی Control Briefs

شورت های گنی فاق بلندی دارند و از شاخصه های انها این است که با بالای شکم امتداد دارند، این مدل شورت ها نوعی شورت طبی هستند و برای لاغری شکم کمک می کنند و بدن را خوش فرم جلوه می کنند و به هنگام ورزش استفاده می شوند، شورت های گنی در انواع پادار و حلقوی تولید می شود و طرفداران زیادی در بین زنان دارد، شورت های گنی در دوران بارداری و پس از بارداری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع لباس زیر هایی که نام برده شد توسط تولیدی ها در شهر کرج تولید می شوند و حتی در مدل های مختلف و بیشتر نیز تولید می شوند، ولی اکثر تولیدی ها لباس زیر های زنانه را به صورت کلاسیک تولید می کنند چون از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و فروش بیشتری نیز نسبت به شورت دیگر دارند.

شما می توانید انواع لباس زیر زنانه از جمله شورت و سوتین را با بهترین کیفیت از طریق فروشگاه بافیلو خریداری کنید، بافیلو یک فروشگاه اینترنتی محصولات لباس زیر زنانه می باشد که کیفیت بالا و جذابیت را برای شما به ارمغان می آورد . برای موضوعات مرتبط بیشتر وارد مجله بافیلو شوید تا اطلاعات بیشتری داشته باشید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *