امروز:22 ژوئیه, 2024
شورت گیاهی چیست ؟

شورت زنانه گیاهی چیست ؟

شورت زنانه گیاهی چیست ؟ شورت های گیاهی در مدل های زنانه و مردانه نیز تولید می شوند و توسط تولید کننده های داخلی و خارجی در طرح های مختلف تولید می شوند و انواع متفاوتی دارند.

شورت گیاهی یعنی چه ؟

شورت های گیاهی یکی از روش های حیله گری تولید کنندگان بود که فروش بیشتری داشته باشند و از کلمه گیاهی سو استفاده کردند تا کاربران را برای خرید تحریک کنند، به صورت اصولی باید در شورت های گیاهی از الیاف طبیعی استفاده شود البافی مانند پنبه ولی تولید کنندگان این حیله را برای فروش استفاده کردند و در لباس های به اسم گیاهی از الیاف مصنوعی و پلاستیکی استفاده کردند.

در اوایل تولید می گفتند که در این شورت ها از الیاف نانو ساخته می شود ولی اینگونه نیست و هیچ الیاف نانویی در لباس های گیاهی بکار نمی رود و فقط ترفندی برای تبلیغ و فروش می باشد.

شورت گیاهی چیست ؟

مزایا و معایب شورت های گیاهی

فواید :

  1. شورت های گیاهی به دلیل اینکه از الیاف طبیعی ساخته می شوند حساسیت کمتری ایجاد می کنند و نسبت به شورت های نخی بهتر هستند.
  2. در شورت های گیاهی از رنگ های مصنوعی استفاده نمی شود و از رنگ های طبیعی الیاف استفاده می شود و این باعث می شود تا با پوست سازگار باشند و باعث ایجاد بیماری های پوستی نشوند.
  3. شورت های گیاهی یا به صورت کلی لباس زیر های گیاهی به دلیل طبیعی بودن الیاف، تنفس بیشتری نسبت به بقیه شورت ها به بدن می رسانند و این امر باعث می شود تا تعریق بدن دفع شود و از بیماری های قارچی جلوگیری شود.

شورت گیاهی چیست ؟

معایب :

  1. شورت ها و لباس های زیر گیاهی کشسانی کمتری نسبت به مدل های غیر گیاهی دارند چون از الیاف طبیعی مانند پنبه ساخته می شوند و به خاطر همین موضوع انعطاف کمتری دارند.
  2. رنگ لباس زیر های نخی بیشتر و منتوع تر است ولی در مدل های گیاهی چون از رنگ های شیمیایی و مصنوعی استفاده نمی شود و از رنگ های طبیعی الیاف استفاده می شود تنوع رنگ کمتری دارند و به خاطر همین موضوع به هنگام شستشو کم رنگ تر می شوند و مانند همان روز اول نیستند.
  3. شورت ها و یا لباس های گیاهی علاوه بر اینکه از الیاف طبیعی و گیاهی تولید می شوند اما درصد بالایی از لباس های گیاهی دارای الیاف مصنوعی هستند و از الیاف نانو استفاده شده است و این کار باعث می شود که اسیب ها و بیماری پوستی افزایش یابد.
  4. از عمده ترین معایب و ضرر های شورت ها و لباس ها گیاهی استفاده از الیاف پلاستیک بیشتر در ان ها است که این موضوع باعث تعریق در بدن شده و باعث ایجاد بیماری های قارچی و پوستی می شود، لباس های گیاهی با اسم گیاهی هستند ولی از کلمه گیاهی در این مورد سو استفاده شده است.
  5. الیاف مصنوعی که در لباس های گیاهی مورد استفاده قرار می گیرند قادر به جذب رطوبت و تعریق نیستند و این کار باعث می شود تا در فصل های گرم سال تعریق بیشتر باشد و باعث عرق سوز شدن اندام های بدن می شود و در استفاده طولانی مدت باعث بیماری های پوستی و قارچی می شود.
  6. از مضررات دیگر لباس ها و شورت های گیاهی استفاده از رنگ های شیمیایی و غیر طبیعی برای ایجاد تنوع بیشتر و افزایش فروش است که باعث می شود رنگ های شیمیایی از طریق پوست به بدن جذب شود و باعث ایجاد بیماری شوند.

شورت گیاهی چیست ؟

از کجا شورت گیاهی خریداری کنیم ؟

چون شورت های گیاهی  یکی از لباس های زیر زنان می باشد باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا در زمان استفاده عوارضی نداشته باشد، به خاطر همین موضوع شورت های گیاهی خود را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید و به هنگام خرید به کیفیت ان توجه زیادی داشته باشید و کیفیت را قربانی قیمت نکنید. برای مثال یکی از فروشگاه هایی که لباس های زیر گیاهی  با برند های ایرانی ترکی و اروپایی به بازار عرضه می کند فروشگاه بافیلو می باشد که تمام محصولات خود را با گارانتی به دست مشتریان خود می رساند.

شما می توانید انواع لباس زیر زنانه گیاهی از جمله شورت گیاهی رنانه را با بهترین کیفیت از طریق فروشگاه بافیلو خریداری کنید، بافیلو یک فروشگاه اینترنتی محصولات لباس زیر زنانه می باشد که کیفیت بالا و جذابیت را برای شما به ارمغان می آورد . برای موضوعات مرتبط بیشتر وارد مجله بافیلو شوید تا اطلاعات بیشتری داشته باشید.

شورت گیاهی چیست ؟

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *