امروز:24 مه, 2024
سوتین زیر لباس عروس چی بپوشیم؟

سوتین زیر لباس عروس چی بپوشیم؟

سوتین ها از آن دسته از لباس زیر ها هستند که در رنگ ها، طرح ها و مدل های مختلف تولید و عرضه می شوند. به سبب تنوع بالایی که در این لباس زیر ها وجود دارد هر کدام برای موقعیت و لباسی که میخواهید سوتین را در زیر آن بپوشید مناسب هستند و بهتر است در انتخاب آن دقت کنید. سوتین انتخابی شما برای زیر لباس عروس باید علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و جذاب، ویژگی های دیگری نیز داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این ویژگی ها و انواع سوتین هایی که می توانید در زیر لباس عروس خود بپوشید با مگ بافیلو همراه باشید.

زیر لباس عروس چی بپوشیم؟

معمولا زیر لباس عروس شورت و سوتین می پوشند. اگر لباس عروس شما دارای تور در زیر دامن خود باشد قبل از پوشیدن لباس باید توجه کنید که تور را بپوشید و یا اگر لباس عروس دارای دامنی بلند و چسبان است برای زیباتر دیده شدن اندامتان می توانید از انواع گن های لاغری استفاده کنید. این گن ها علاوه بر زیبایی ظاهر باعث از بین رفتن خطوط لباس زیر، جمع شدن چربی های شکم و پهلو شده و فرم بدنی دلخواه را به شما بدهد.

انواع سوتین برای زیر لباس عروس کدامند؟

انواع سوتین برای زیر لباس عروس کدامند؟

سوتین مناسب زیر لباس مجلسی چیست؟ سوتین های متفاوت و متنوعی برای پوشیدن زیر لباس عروس وجود دارد که با توجه به مدل لباس عروس و فرم بدنی خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. این سوتین ها عبارتند از:

سوتین بدون بند: سوتین زیر لباس دکلته چی بپوشیم؟ اگر لباس عروس شما دکلته است بهتر است از لباس زیری استفاده کنید که بند نداشته باشد. سوتین های بدون بند ظاهر شما را آراسته تر نشان می دهند.

سوتین پروانه ای: اگر لباس عروس شما دارای یقه و پشت باز است، سوتین های پروانه ای بهترین گزینه هستند که بند های سرشانه و پشت را ندارند.

سوتین های جکدار: اگر سینه های کوچکی دارید و به دنبال خوش فرم تر دیده شدن سینه های خود هستید، می توانید از سوتین های جکدار بهره ببرید. این سوتین ها علاوه بر بزرگ تر دیده شدن سینه ها آن ها را به سمت بالا لیفت می کند.

سوتین باستر: این دسته از سوتین ها به سینه ها فرمی زیبا می بخشند از همین رو برای پوشیدن در زیر لباس عروس می توانند گزینه مناسبی باشند.

سوتین های بالکنت: اگر لباس عروس شما یقه بازی نداشته و بند های سوتین از زیر آن دیده نمی شوند می توانید از سوتین بالکنت نیز استفاده کنید. این لباس زیر ها دارای بهند هایی پهن و کاپ هایی نصفه هستند که سینه هایتان را گرد تر نشان می دهد.

سوتین پلانج: اگر لباس عروس شما دارای یقه ای هفت یا توری است می توانید از سوتین های بلانچ استفاده کنید.

سوتین های مناسب برای زیر لباس عروس چه ویژگی هایی دارند؟

با اینکه امروزه برای پوشیدن بیشتر لباس عروس ها نیازی به سوتین نیست اما اگر لباس عروس شما به گونه ای باشد که نیاز به پوشیدن سوتین زیر آن داشته باشد بهتر است توجه کنید که ویژگی های زیر را داشته باشد.

  • در روز عروسی تحرک شما چندین برابر خواهد بود بنابراین بهتر است سوتین شما راحت باشد.
  • از شورت و سوتین های روزمره خود برای زیر لباس عروس استفاده نکنید. سوتین باید دارای ظاهری زیبا باشد.
  • سوتین باید متناسب با فرم سینه های شما باشد تا لباس بر روی بدنتان زیبا باشد.
  • سوتین نباید طوری باشد که از زیر لباس عروس دیده شود.

نکات مهم برای انتخاب سوتین برای لباس عروس

نکات مهم برای انتخاب سوتین برای لباس عروس

برای داشتن سوتینی مناسب لباس عروس خود بهتر است به نکات گفته شده در زیر توجه کنید. برای خرید انواع سوتین زنانه می توانید به سایت فروشگاهی بافیلو مراجعه کنید.

  • سوتین را متناسب با فرم سینه های خود انتخاب کنید.
  • سوتین را با توجه به مدل لباس عروس خود انتخاب کنید.
  • در انتخاب سوتین برای زیر لباس عروس حتما به سایز آن توجه کنید. برای این کار می توانید راهنمای جامع محاسبه سایز سوتین را مطالعه کنید.
  • اگر امکانش باشد آن را با لباس عروس خود قبل از مراسم پرو کنید.
  • برای پشتیبانی از سینه ها سوتینی با کاپ مناسب را انتخاب کنید.

سخن آخر

در این مقاله به بررسی سوتین های مناسب برای لباس زیر پرداخته و توضیحاتی در رابطه با آن ها دادیم. با توجه به فرم سینه های خود می توانید انواع سوتین را انتخاب کرده و از آن بهره ببرید. اگر سینه هایی کوچک دارید بهتر است برای بزرگ تر دیده شدن ان ها از سوتین های جک دار استفاده کنید. روش بستن سوتین زیر لباس مجلسی و لباس عروس چگونه است؟ اگر سینه های بزرگ اما افتاده دارید بهترین انتخاب استفاده از سوتین های فنردار توری است. این مدل از لباس زیر سینه های شما را به سمت بالا لیفت کرده و کوچکتر نشان میدهد. در انتخاب سوتین حتما به نکات گفته شده در بالا توجه کنید

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *