امروز:22 ژوئن, 2024
سوتین از جلو باز شو و انواع آن

سوتین از جلو باز شو و انواع آن

سوتین از جمله لباس زیر هایی است که انواع مختلف تولید و طراحی های متفاوتی دارد. برخی از آن ها فانتزی برخی دیگر دارای جنسی نخی هستند. دسته ای از سوتین ها به صورت گردنی و دسته ای دیگر دارای بند هایی بر روی سرشانه هستند.

قزن برخی از آن ها از پشت و برخی دیگر برای راحتی بیشتر در جلو قرار دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی سوتین از جلو باز شو مزیت های استفاده از آن بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این دسته از لباس زیر های زنانه با بافیلو مگ همراه باشید.

سوتین از جلو باز شو چیست؟

سوتین از جلو باز شو مدلی از لباس زیر زنانه است که همانند دیگر سوتین ها دارای انواع مختلف کاپ ها با سایز بندی های متفاوت از جمله کاپ A سوتین چیست؟ و کاپ b سوتین چیست؟ بوده و دارای بند هایی برای قرار گرفتن بر روی سرشانه ها و پارچه ها و طراحی های متفاوت هستند.

این دسته از سوتین های زنانه برخلاف سوتین های رایج در بازار دارای قزن هایی در جلو برای باز و بسته شدن راحت هستند. دیگر برای باز کردن و یا بستن این سوتین ها نیاز به کمک کسی نداشته و به راحتی می توانید آن را تنظیم کنید. این لباس زیر ها دارای انواع گوناگونی هستند  می توانید انواع ست لباس زیر سوتین های جلو باز شو را زا سایت معتبر بافیلو خریداری کنید.

انواع سوتین از جلو بازشو کدامند؟

انواع سوتین از جلو بازشو کدامند؟

سوتین های از جلو باز شو همانند دیگر سوتین ها دارای انواع گوناگونی از مدل ها و طرح ها هستند که برخی از آن ها را در زیر نام برد ایم.

 • سوتین اسفنجی از جلو بازشو
 • سوتین جکدار از جلو باز شو
 • سوتین فنر دار از جلو باز شو
 • سوتین فانتزی از جو باز شو
 • سوتین دکلته از جلو باز شو
 • سوتین توری از جلو باز شو
 • سوتین شیردهی از جلو باز شو

مزیت های استفاده سوتین از جلو باز شو

سوتین از جلو باز شو دارای مزیت هایی است که حین استفاده از این لباس زیر متوجه آن می شوید. در زیر به برخی از مزایای استفاده از این لباس زیر پرداخته ایم.

استفاده آسان: همانطور که گفته شد این سوتین ها استفاده بسیار راحتی دارند. قفل های این سوتین از جلو بوده و شما در عرض چند دقیقه بدون کمک گرفتن از کسی و یا تلاش برای بستن قزن های آن از پشت می توانید آن را بپوشید.

مناسب برای پوشیدن در زیر انواع لباس ها: شما می توانید سوتین از جلو باز شو را در زیر هر لباسی بپوشید. این لباس زیر به دلیل نداشتن قفل و قزن در پشت پستی و بلندی های آن از زیر لباس های تنگ دیده نمی شود و با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید.

مناسب برای سینه ها با فرم های متفاوت: شما با هر فرم سینه ای که دارید می توانی از این سوتین ها استفاده کنید. سوتین ای از جلو باز شو دارای انواع اقسام کاپ ها با سایز های مختلف هستند و اگر سایز خود را نمی دانید مطلب نحوه محاسبه سایز سوتین را مطالعه کنید.

مناسب برای بانوانی که محدودیت در حرکت دارند: این سوتین در اصل برای بانوانی که محدودیت های حرکتی به دلایل مختلف دارند طراحی و تولید شده و آن ها می توانند به راحتی از این لباس زیر ها استفاده و از مزایای آن بهره مند شوند.

مناسب برای بانوان سالمند: بانوان سالمند به دلیل محدود بودن در حرکت بهتر است از سوتین های جلو باز شو استفاده کنند تا نیاز به تلاش زیاد برای بستن سوتین هایی که قفل آن ها در پشت است نداشته باشند.

نکات مهم در انتخاب سوتین از جلو باز شو

نکات مهم در انتخاب سوتین از جلو باز شو

برای داشتن خریدی خوب، بهتر است به برخی موارد توجه کنید تا سوتین مناسب را انتخاب کنید. این نکات عبارتند از:

 • ابتدا سایز خود را مشخص و سپس با توجه به سایز سوتین را انتخاب کنید.
 • توجه داشته باشید که برخی از این سوتین ها دارای کاپ هایی با پشتیبانی لازم نیستند. با توجه به فرم سینه خود انواع کاپ سوتین مناسب را انتخاب کنید.
 • موقعیتی که می خواهید سوتین از جلو باز شو را در آن بپوشید مشخص کنید. اگر یک سوتین از جلو باز شو برای لباس دکلته خود می خواهید بهترین گزینه خرید سوتین دکلته از جلو باز شو است.
 • اگر می خواهید از سوتین های از جلو باز شو به صورت روزمره استفاده کنید، جنس نخی و راحت آن را انتخاب کنید.

سخن آخر

در این مقاله به بررسی سوتین های از جلو باز شو و مزایای استفاده از آن پرداخته و انواع آن را نام بردیم. اگر شما هم تجربه استفاده از سوتین های از جلو باز شو و یا خرید آن از سایت فروشگاهی بافیلو را داشته اید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

آیا استفاده از سوتین هنگام خواب مضر است؟

استفاده از سوتین هنگام خواب و یا پوشیدن آن در طولانی مدت می تواند عوارض جدی به همراه داشته باشد. بهترین راه برای کاهش این عوارض استفاده نکردن از سوتین در هنگام خواب است.

انواع لباس زیر به صورت عمده از کجا بخریم؟

برای خرید انواع لباس زیر از جمله شورت، سوتین، گن و یا ست لباس زیر به صورت عمده یا تکی می توانید آن را از سایت فروشگاهی بافیلو به صورت آنلاین خریداری کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *